Image%20from%20ios
01.04.2020

#Masks4All

V době pandemické krize jsme se rozhodli pomáhat tím, co umíme nejlépe. Šijeme roušky pro všechny, tedy alespoň pro ty, co si jí od nás za dobrovolný příspěvek na švadleny a materiál objednají. Další ústenky posíláme do porodnic v Praze.

Materiál, ze kterého jsou naše ústenky ušity, je 100% bavlna s certifikací Oeko-Tex 100, vyrobená v Česku. Je vysoké gramáže, a proto by měla i lépe bránit kapénkovému přenosu. Látka se standardně používá na ochranné obleky. Obšitá lemovka je z polyesteru, ale vydrží i vysoké teploty.

Cena roušky je dobrovolná, proto pokud byste chtěli přispět na materiál a švadleny, můžete zaslat libovolnou částku na náš účet 2401184559/2010.

Jsme nesmírně vděční za Váš zájem. Pokud byste nás chtěli v těchto nelehkých časech podpořit, abychom tu pro Vás mohli být i v budoucnu, budeme rádi, pokud o nás budete mluvit v dobrém, sdílet Vaši fotku s ústenkou, sledovat nás na Instagramu a Facebooku a třeba si i koupíte náš produkt - teď nebo jednou v lepších časech.

Pokud si přejete ústenku objednat, učiňte tak skrze zprávu na našem Instagramu, kam nám napíšete svůj e-mail a počet ústenek, který si přejete. Vzhledem k vysoké poptávce jsme maximální počet limitovali na dvě ústenky na osobu. Děkujeme za pochopení.